Haber

Iraklı Salwan Momika, İsrail bayrağını göndere çekerek Kur’an-ı Kerim’e saldırdı

İsveç’te Kur’an-ı Kerim’e yönelik alçakça saldırılarıyla tanınan Iraklı Salwan Momika, küstah provokasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Elinde İsrail bayrağıyla başkent Stockholm’de ortaya çıkan Momika, Kur’an-ı Kerim’e basarak tatsız bir saldırıda bulundu.

İSRAİL BAYRAĞI AÇILDI

Kur’an-ı Kerim’e yönelik saldırılarıyla hem İslam dünyasının hem de Türkiye’nin tepkisini çeken Iraklı mülteci Salwan Momika, bu kez Gazze’de insanlık suçu işleyen İsrail’in bayrağını açtı.

KUR’AN’A YİNE SALDIRDI

Meydanda bir süre İsrail bayrağını dalgalandıran provokatör Momika, daha sonra Kur’an-ı Kerim’e hain bir saldırı başlattı.

İSVEÇ’TE KUR’AN’A KARŞI DÜZENLİ PROVOKASYONLARA İMZA VERDİ

İsveç’in başkenti Stockholm’de Kurban Bayramı’nın ilk gününe denk gelen 28 Haziran’da Momika, polis gözetiminde Kur’an-ı Kerim’i Stockholm Mescidi önünde yaktı. Momika, 20 Temmuz’da Stockholm’deki Irak Büyükelçiliği önünde, 31 Temmuz’da da İsveç Parlamentosu önünde polis gözetiminde Kur’an-ı Kerim’i ve Irak bayrağını ayaklar altına aldı. Saldırılarını artıran Momika, Kur’an-ı Kerim’i çeşitli yerlerinden yakmaya devam etti. Stockholm 25, 26, 27 ve 29 Ağustos’ta polis koruması altında. İran asıllı Bahrami Marjan, 3 Ağustos’ta Stockholm’ün Angbybadet kıyısında polis koruması altında Kur’an-ı Kerim’i yaktı.

samandag-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu