Haber

TRT’nin Şampiyonluk Sonrası Ebrar Karakurt ve Vargas’la Korner Oynaması Tepki Gördü!

Netin Sultanları dün gece bizlere tarifsiz bir gurur yaşattı! Sırbistan’ı yenerek Avrupa Şampiyonu olan kadınlarımızın tamamı çok başarılı oldu ancak gecede çok konuşulan birkaç isim de vardı. Galibiyette büyük payı olan Melissa Vargas ve son günlerde hedef alınmasına rağmen dimdik ayakta kalan Ebrar Karakurt. Ancak TRT’nin bu iki isimle röportaj yapmaması tartışmaları da beraberinde getirdi!

Dün gece Türkiye’yi gururlandıran o kadar çok an yaşandı ki tüyler diken diken oldu. Eda Erdem, Gizem Örge, Melissa Vargas, Ebrar Karakurt, Zehra Güneş ve daha fazlası… Kadınlarımızın hepsi muhteşem bir performans sergiledi!

Ancak geceye dair bazı anlar ve önemli noktalar vardı ve hepsini çokça konuştuk. Cinsel yönelimi nedeniyle hedef alınan ve sistematik olarak zorbalığa maruz kalan Ebrar’ın performansı, Melissa Vargas’ın gurur duyduğumuz muhteşem performansı ve Gizem Örge’nin kendisini gruba sokmayan ve ağlayarak kendisine seslenen Guidetti’ye karşı gösterdiği muhteşem performans. baba… oldu!

Ebrar’ın özellikle şampiyonluk ve İstiklal Marşı sonrasında gözyaşları hepimizi duygulandırdı. Ebrar, sırf cinsel yönelimi nedeniyle kendisini Ulusal Grup’a layık görmeyenlere şampiyonluk tokadıyla karşılık verdi.

Bakan Mehmet Şimşek’in paylaştığı tebrik fotoğrafında Ebrar’ın yer almaması, TRT’nin Ebrar ve Vargas ile röportaj yapmaması gibi birçok detay; Özellikle sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Maçın iki yıldızıyla röportaj yapılmaması ancak Vargas ve Ebrar’ın çifte tel oynadığı anların gösterilmemesi gibi birçok detay tartışmalara neden oldu.

TRT’nin köşe oyunu oynaması karşısında sosyal medya halkının sessiz kalmaması normal.

Bunun “itibarsızlaştırma” olduğu vurgulandı.

Hatta Ebrar’la röportaj yapmamak için TRT’nin yayını durdurduğunu iddia edenler bile oldu…

?

?

?

?

?

Pek çok kişi değerli anlarda ekrana yansıtılan görüntülerden şikayetçi oldu…

Her biriniz ile gurur duyuyoruz! ❤️

Yorumlarda buluşalım…

savsat-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu